Jelgavas pasākuma rezultāti

hidranti_narrowAprīlī Jelgavā notika ļoti jauks kartes zīmēšanas pasākums – un beidzot mēs esam saņēmušies noskaidrot, cik objekti tad īsti pievienoti kartei. Pamatā darbojāmies ar adrešu informāciju, tādēļ pētīsim pievienoto māju numuru un citu objektu skaita izmaiņas.

Tā tā pasākums notika 5. aprīlī, salīdzināsim Jelgavas datus 3. aprīlī un 30. jūnijā – vairāki pasākuma dalībnieki ievāca datus, kuru ievadei laiks atradās ne tik drīz. Pats pirmais, protams – māju numuri. Tiem veltījām vislielāko uzmanību un drīz pēc datu ievades rezultāts bija redzams kartē.

aabelju_iela

Šis ir vienas grupas darba reģions, ap Ābeļu ielu. Otra grupa vāca datus ap Ceriņu ielu.

cerinju_iela

Pirms pasākuma Jelgavā bija 545 māju numuri. Pēc – 1032. Diezgan ražīgi, tikai nedaudz pietrūka, lai skaitu dubultotu.

Lai gan daudzas ēkas Jelgavā jau bija atzīmētas, arī to skaits palielinājās. Pirms pasākuma – 8263, pēc – 8355.

Papildus esošajiem vēl iezīmējām 17 veikalus (jāatceras, ka OSM kā veikali tiek klasificēti arī citi objekti – piemēram, frizētavas), 9 autostāvvietas, vienu bankomātu, 2 baznīcas, vienu aptieku, 3 zobārstniecības pakalpojumu sniegšanas vietas, 2 krogus, 2 divriteņu novietnes un dažādus citādākus objektus. Piemēram… ugunsdzēsības hidrantus – pirms pasākuma bija tikai viens, pēc – 33. Pirms kāda laika rakstījām par hidrantiem Jūrmalā – varam arī aplūkot specializēto ugunsdzēsības karti Jelgavā.

hidranti

Kopsavilkums par objektiem, kam bija vislielākais pieaugums:

  • Māju numuri – 487
  • Ēkas – 92
  • Hidranti – 32
  • Veikali – 17

Cerams, pasākuma dalībnieki turpinās uzlabot karti gan Jelgavā, gan citur – un tiekamies citos pasākumos.

Leave a Reply