OpenStreetMap kartēšanas tusiņš Jelgavā

OpenStreetMap kartēšanas tusiņi (Mapping party) ir pasākumi, kuros dalībnieki tiekas dzīvē, vāc datus un iezīmē tos kartē.

Šī gada 8. septembrī, plkst 10:00 tiekamies Jelgavā, laukumā pie J. Čakstes pieminekļa (Akadēmijas iela 1). Gribat uzzināt, kā top OSM? Laipni aicināti.

Ieplānotie uzdevumi: POI un adrešu savākšana Lielajā ielā, Mātera ielā, Dobeles ielā un Pasta ielā. Tā kā POI un adrešu vākšana ir off-line pasākums brīvā dabā (pilsētā), tad pie viena vajadzētu sarakstīt arī ēku augstumus (building:levels).

Tas protams nav viss – ja jums ir padomā vēl kas īpašs kartējams Jelgavā, droši to dariet, pastāstot par to arī citiem (lai nebūtu daudz liekas pārklāšanās).

13:00 pēc pamatīgas pastaigas brīvā dabā tiekamies picērijā TamiTami (Jelgavas kreklos) uz kopīgu savākto datu savadīšanu kartē. Būs arī ievadinstruktāža iesācējiem, tā ka gaidīts ir ikviens!

loading map - please wait...

Jelgavas mapping party 2012, tikšanās vieta: 56.652584, 23.728358
TamiTami: 56.649940, 23.718324
marker icon
 Fullscreen-Logo KML-Logo
Jelgavas mapping party 2012, tikšanās vieta
Tiekamies laukumā pie J. Čakstes pieminekļa (Akadēmijas iela 1)
marker icon
 Fullscreen-Logo KML-Logo
TamiTami
Pēc datu vākšanas pulcējamies TamiTami, Lielajā ielā 19a

 

5 thoughts on “OpenStreetMap kartēšanas tusiņš Jelgavā

  1. Ar lielo ielu varētu būt problēmas, jo tā ir ciet uz rekonstrukciju no driksas līdz mātera ielai. Arī gājējiem ļoti ierobežota (uzrakta).

    • hrm, feisbuuka saturu neielogojoties vispaar nevar redzeet, draudos var izlasiit liidz “Lasīt tālāk” – tas links man nestraadaa ne operaa, ne konqueroraa…
      droshaak shaadu saturu, kuru nav jaasleepj, buutu sheit pat likt 😉

  2. Pingback: Karšu ievietošana WordPress – 1. Sagatavošanās | Latvijas OpenStreetMap projekts

Leave a Reply